ERA WODNIKA

Zdjęcie dla newsa ERA WODNIKA

W Erze Wodnika ludzie nie szukają już duchowości na zewnątrz. Dzięki technikom Jogi Kundalini mają możliwość poznania swojego wewnętrznego nauczyciela. Odnajdą w sobie wszystko, czego potrzebują i czego do tej pory szukali na zewnątrz.

Tak, tak TY JESTEŚ TYM KTÓREGO SZUKASZ.


Era Wodnika to przejście z trzeciej czakry do czwartej. Wiele praktyk pozwala otworzyć serce.

Działając z czakry serca kierujemy się  empatią, współczuciem i miłością. Czujemy połączenie ze wszystkim co nas otacza i czujemy bezwarunkową miłość do życia. Status, pieniądze, czyli to, co dominowało w Erze Ryb przestaje mieć pierwszorzędne znaczenie. Ludzie szukają duchowości, chcą poznawać siebie, swoją prawdę. Mają szanse odnaleźć swoją prawdziwą istotę poprzez praktykę.

Szybki rozwój technologii w Erze Wodnika sprawia, że ludzie są zagubieni poprzez nadmiar informacji.

W wielu praktykach pracujemy nad rozwinięciem intuicji.

Silna intuicja, jest tutaj bardzo istotna, abyśmy na co dzień potrafili oddzielić ziarno od plew i wybrać to, co jest dla nas wartościowe i odpowiednie na dany moment.

Ludzie coraz bardziej interesują się rozwojem osobistym, duchowym.

Są ciekawi swojego wnętrza, swojej duszy.

Różnorodność praktyk Jogi Kundalini sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Przejście z ery Ryb do ery Wodnika to pewnego rodzaju transformacja, jest chaos, ludzie mają dużo stresu, napięć w ciele, depresje. Praktyka wycisza i uspokaja umysł. Pozwala rozluźnić ciało, pozbyć się bagażu emocjonalnego oraz licznych blokad w ciele.

Wielu ludzi poprzez to, że nie radzą sobie z emocjami, popada w uzależnienia.

Regularna praktyka  pozwala oczyścić organizm z toksyn.

Może być także  dużym wsparciem przy różnego rodzaju terapiach.

Era Wodnika, jest to era informacji. Informacje możemy zdobyć w ciągu kilku sekund, zaglądając do internetu. Informacja jednak nie jest już tak istotna. Cenniejsza w tych czasach jest mądrość.  Uczniowie Kundalini Jogi zdobywają wiedzę, ale także doświadczenie, które razem daje im mądrość.

Joga niesamowicie poszerza świadomość, nie pozwalamy się już oszukiwać, nikt nie może nas zmanipulować, możemy doświadczyć dzięki niej naszej wewnętrznej mocy.

W erze Wodnika, pojawiają się różne wirusy, czego jesteśmy świadkami w ostatnim czasie.

Warto pamiętać, że praktykując, wzmacniamy nasz układ odpornościowy naturalnymi metodami.