Nowość

KURS: POWRÓT DO RAJU (EDYCJA II)

12 dniowy Program mentoringowy
333,00 zł
12 dniowy Program on- line

   🧚‍♂️💐🔥POWRÓT DO SIEBIE 🪽🍀🦋🤍

👥poprzez spotkania w zamkniętej  grupie na Fb będziemy rozpoznawać i rozkodowywać nie służące nam "programy", przekonania, wierzenia i schematy myślowe, które tworzyły nieprzyjemne doświadczenia, przyciągały określonych ludzi oraz tworzyły nasze "automatyczne" zachowania, które oddalały nas od NAS i naszej PRAWDY.


     👥 RADYKALNE WYBACZENIE sobie i innymi - zamknięcie kontraktów z naszymi "nauczycielami".

🔥Korzystając z potężnej energii KRĘGU oraz MOCY intencji uwolnimy z nas to, co już nam nie służy, we wdzięczności za każde doświadczenia, wybaczając sobie i innym, RADYKALNIE zamykając drzwi przeszłości i otwierając🌼NOWE drzwi do lepszej jakości życia.

❤️ Spotkamy się z tym, co o miłość w nas woła, aby mogło już odpocząć i zaufać prowadzeniu naszego serca.

❗ Moduł UZALEŻNIENIA min. od internetu, zakupów, ludzi, pracy, seriali, jedzenia, relacji, hazardu, ciągłego myślenia, substancji, cierpienia, chorowania.

 Przyjrzymy się tym mechanizmom, "korzyściom", jakie podświadomie z nich czerpaliśmy oraz uwolnimy to, przed czym umysł chciał nas uchronić sięgając po powtarzalność pewnych zachowań, uciekając od czucia SIEBIE.

Spotkamy się z uczuciami, jakie ukrywają się za nimi, aby móc je bezpiecznie  uwolnić z ciała i zaprosić WOLNOŚĆ do naszego życia 🦋


💬 Moduł Świadoma Komunikacja

🍀nauka aktywnego słuchania, bez przerywania, zagadywania wypowiedzi, "wiedzenia" lepiej, co ktoś chce powiedzieć, co myślą inni.

🤯Słuchania także tego, co opowiadają na temat NAS i innych NASZE MYŚLI i pozwolenie opaść temu, co nie jest prawdą.

🍀 codziennie życie z ludźmi na różnych poziomach wibracji( radzenie sobie z "trudnymi" osobami). Skakanie na "trampolinie" do lepszej jakości życia, dzięki trudnym sytuacjom.

💚Komunikacja z poziomu serca. Mówienie z brzucha, bez pośpiechu.

🪷Bycie DOBRĄ i DELIKATNĄ dla SIEBIE 🪷

🧘Poczucie PEŁNI w sobie, aby przyciągać PEŁNIE do naszego  życia ( finansowo, zawodowo, w relacjach z innymi)

🫁Sesje oddechowe, które:

🪽 nauczą Cię prawidłowego oddechu 
🪽uwolnią blokady z ciała, które obniżają Twój nastrój
🪽 uspokoją nadwydajny umysł
🪽rozluźnią na wielu poziomach 
🪽poprawią wygląd zewnętrzny 

Wielu z nas poprzez stres oddycha paradoksalnie ( brzuch przy wdechu zmniejsza się, zamiast zwiększyć jak balonik, by zrobić miejsce na powietrze).

Sprawdź SAM/ SAMA, jak oddychasz. Czy brzuch rośnie przy wdechu?

🧘Medytacje i łagodne sesje Jogi dla każdego, które pozwolą:
 
 💃poczuć przepływ
💃 nauczą uważności na myśli , zachowiania oraz DELIKATNOŚCI dla CIAŁA
💃 nauczą, jak przekraczać swoje "nie mogę"

🕺 zwiększą wibracje, dostroją do wersji rzeczywistości, której pragniemy doświadczać
 🕺nauczą, jak przepuszczać przez siebie niewygodne uczucia
🕺pobudzą Twoją ŚWIADOMOŚĆ, abyś sam/sama mogła/mógł rozpoznawać to,  co Ci służy/ jak dokonywać właściwych wyborów każdego dnia.

 ✨Joga NIDRA 
- rozluźnienie ciała i umysłu 
-uwolnienie od stresu i napięć
- manifestacja intencji 
-poprawa wzorców myślowych
-podniesienie poczucia własnej wartości i pewności siebie 
- lepszej jakości sen
-zmniejszenie objawów lęku, depresji

Wymiana energetyczna dla uczestników programu:

🔥333 zł

💃 Czas trwania programu na żywo  od 08.01.24 - 19.01.24
                    ✨✨✨
Wszystkie spotkania będą nagrane i dostępne dla uczestników na moim portalu przez 12 miesięcy

                        🕊️🕊️🕊️
BĘDZIE TO WIELE GODZIN SPOTKAŃ, PYTAŃ I ODPOWIEDZI, WARTOŚCI DLA CIAŁA, UMYSŁU, DUSZY NA WIELU POZIOMACH.

🧘Sesje poranne oddech, medytacja, joga  6:00- 7:00 rano (ustalimy na grupie dokładną godzinę )
🪽 sesje w godzinach popołudniowych/wieczornych (16:00-22:00 ustalimy na grupie dokładna godzinę)

✨✨✨Opinie uczestników moich programów i sesji ✨✨✨

"Powrot do Raju byl dla mnie cudem💚
Niesamowite jest polaczenie Karoliny i prowadzenie w przeplywie. 
Dostalam dokladnie to czego potrzebowalam na dany moment. 
Karolina nie tylko inspiruje ale daje konkretne narzędzia, dzieki ktorym tranformacja jest mozliwa.
Czulam sie bezpieczna i zaopiekowana w jednosci i milosci, i co najcudowniejsze zobaczylam i poczulam moj Raj 💚
Wielka wdzięczność 💚"
Karolina

"Poczułam potrzebę umówienia się na sesję mentoringiwe z Karoliną dosłownie po odsłuchaniu paru podcastów. Jestem niezmiernie wdzięczna, że nasze drogi się skrzyżowały i prowadzi mnie osoba o tak wspaniałej aurze. Czasem mam wrażenie, że samo przeżywanie w polu energetycznym jest w stanie podnieść moje wibracje. Dla mnie sesje z Karoliną to jak dotyk anioła, potrafi ona wydobyć to, co było w letargu od dawna. I to wszechogarniajace uczucie spełnienia i przeświadczenie, że wszystko jest w najlepszym porządku, wszystko ma swój cel i wszystko jest po coś.  Wszystko jest we mnie. Dziękuję Karolina 🙏"
Anna

"Spotkanie w moim życiu Karoliny, odmieniło mój światopogląd, pozwoliło na głębsze wejrzenie w siebie a przede wszystkim rozpoczęło proces uzdrawiania. Proces uzdrawiania nie zaczyna się lekko, jest bolesny i czasami długi. Jego efekty jednak można odczuwać w trakcie i stanowią piękne doznania, które wypełniają życie lepsza jakością i nadają mu sensu. Sesję z Karoliną pozwoliły mi zobaczyć moje wewnętrzne dziecko, zaopiekować się nim, wybaczyć wiele błędów i porażek oraz stanąćdo lepszego życia. Uzyskałam postrzeganie własnej decyzyjności w moim życiu. Przestałam ignorować sygnały jakie daje mi wewnętrzne ja. Zaczęłam słuchać tego wewnętrznego głosu a mój każdy dzień nabierał rozpędu. Ten rozpęd z czasem pokazał mi że jestem daleko od miejsca w którym zaczynałam swoją drogę. Z dala od autodestrukcji która niszczyła moje życie,  z dala od czarnych myśli, leków które nie miały końca w mojej głowie, z dala od ludzi u których szukałam miłości której nie było we mnie samej dla siebie. Teraz nawet jeśli popełniam błędy jestem w stanie świadomie je pokonać, biorąc pełna odpowiedzialność za swoje życie, nie załamuje się i nie pogrążam jak dawniej, a stawiam czoła. Podnoszę się i troszczę o niekochane i zaniedbywane cząstki mnie. Rozumiem deficyty i podczas praktyk spotykam się z tym co trudne, uwalniam...zrozumiałam że nawet jeśli czuję że mam gorszy dzień i praktyka mi nie wychodzi, to później okazuje się że przyniosła efekty. Małymi kroczkami do przodu. Wstaje i wiem że życie jest piękne tylko moje postrzeganie musiało się zmienić. To piękne moc widzieć swój raj tu gdzie kiedyś było piekło."
Małgorzata 

"Karolina jako człowiek jest istota niespotykana na codzień w naszym życiu. Prawdomówna, szczera, widzącą świat pełny dobroci, zaangażowana, stąpająca ponad stereotypami, zniewalajaca lęki, sztywne przekonania, firany naszych złudzeń. Przy niej możesz poczuć się sobą w całej akceptacji, czasem w niewygodzie stając do swojej prawy kiedy obiera Cię kawałek po kawalku z własnych przekonań, narzuconych schematów, lekow przez tym co inni o nas pomyślą i wypierania swoich błędów. Z czasem przynosząca ulgę i poczucie bezpieczenstwa, co motywuje do wzięciaw pełni odpowiedzialności za swoje życie i jego jakość."
Małgorzata 


Zapisy w wiadomości prywatnej lub na mentoringserca@gmail.com
                
--------------------
Program poprowadzi:

             Karolina Dobrosz
✨ mentorka, certyfikowany przez Kundalini Research Institute instruktor Jogi Kundalini oraz instruktor Jogi Hormonalnej dla kobiet z Jogą Nidrą.
Ukończyła kurs Mindfulness.

 Z przepływu tworzy medytacje prowadzone i afirmacje, gra koncerty na misach kryształowych, tybetańskich, gongu, które wprowadzają umysł w fale theta, pozwalając uwolnić napięcia i zasiać nowe ziarna (myśli, obrazy), które manifestują się w przyszłości.

 Sama dokonała w ten sposób transformacji swojego życia, gdzie z miejsca biedy, chorób, uzależnień, toksyczności w relacjach, stworzyła życie w obfitości, wolności, zdrowiu, relacjach pełnych miłości i akceptacji.

 
Teraz pokazuje innym w mentoringu, sesjach, programach on- line,  koncertach i przestrzeni Świadoma Kreacja,  jak odkryć RAJ/ wrócić do SIEBIE tutaj na Ziemi.

Przestrzenie w których możesz mnie znaleźć:

Grupa Świadoma Kreacja: https://www.facebook.com/groups/784065652845839

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2_aXnmFlGIGrJfPOObv02Q

Podcast: https://open.spotify.com/show/63xQEONWWJYAms0c7u8osL?si=5Tu6tRgnRfS_fPCaQ4suVQ

Brak opinii o tym produkcie

* {{veeErrors.first('AskQuestionEmail')}}
* {{veeErrors.first('AskQuestionFullName')}}
* {{veeErrors.first('AskQuestionMessage')}}
Wyślij wiadomość